Rocket Lab планує відправляти свої ракети на орбіту Місяця


Rocket Lab планує відправляти свої ракети на орбіту Місяця

У серпні цього року приватна космічна компанія Rocket Lab розповіла про плани багаторазово використовувати перші ступені своїх ракет Electron, за рахунок чого хоче збільшити кількість запусків. Більше того, компанія також має намір збільшити і висоту польоту, щоб в кінцевому рахунку запускати місії на високі земні орбіти, місячну орбіту і навіть в точку Лагранжа.

Читайте також: Космічні ракети почнуть друкувати на 3D-принтері

Для досягнення цих амбітних цілей Rocket Lab буде комбінувати використання ракет Electron, універсальної вантажної платформи Photon і маневрування ступені, щоб надати нові можливості вже в четвертому кварталі 2020 року. Для порівняно невеликої приватної компанії це дуже серйозне завдання, оскільки Rocket Lab доставляла невеликі вантажі вагою до 150 кг тільки на низьку навколоземну орбіту.

17 жовтня Rocket Lab провела успішний запуск ракети-носія Electron із супутником Palisade, яка піднялася на висоту майже тисячу кілометрів, що виявилося удвічі більше, ніж під час попередніх запусків. Вона також продемонструвала значно модернізований розгінний блок Photon.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua