Коболєв повідомив причину зменшення доходів бюджету від імпорту газу


Коболєв повідомив причину зменшення доходів бюджету від імпорту газу

Головним фактором зменшення доходів бюджету від імпорту газу у Нафтогазі називають цьогорічне падіння імпортної ціни на газ.

Про це повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв у Facebook у відповідь на допис колишнього нардепа Тетяни Острікової.

Читайте також: Коболєв озвучив тарифи на довготривалий транзит російського газу

“Імпортна ціна газу впала цього року – це головний фактор зменшення доходів бюджету від імпорту газу. За своїм впливом він переважає всі інші чинники”, – зазначив він.

Голова Нафтогазу також відмітив, що прогноз доходів бюджету від імпорту газу, розроблений попереднім урядом, було зроблено без врахування думки компанії. Як і прогноз ренти, прибутку та дивідендів.

За його словами, також не була врахована вимога Закону України щодо компенсації витрат Нафтогазу від виконання спеціальних обов‘язків – зокрема, продажу газу для задоволення потреб населення та теплової генерації за цінами нижче ринкових.

“Чим раніше бюджет 2019 року буде адаптовано до вимог закону та реальної ринкокової ситуації, тим менше проблем нам треба буде вирішувати в “авральному режимі”, – додав Коболєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua