Небанківські фінансові установи поскаржились Нацбанку на постачальника РРО


Небанківські фінансові установи поскаржились Нацбанку на постачальника РРО

З початку жовтня 2019 року небанківські фінансові установи, які здійснюють валютні операції, зіткнулися з проблемою роботи РРО. Монополіст у постачанні РРО для валютного ринку ПрАТ «Резонанс» своєчасно не вніс відповідні зміни до програмного комплексу, в частині можливості заокруглення сум, кратних 10 копійкам.

Про це повідомляє ВАФК.

У зв’язку з цим з 01 жовтня 2019 року всі небанківські фінансові установи змушені були пристосовувати свої обмінні курси так, щоб не виникало потреби в заокругленні сум. В іншому випадку, провести операцію купівлі-продажу валюти було неможливо.

Читайте також: Ухвалені закони про РРО та кешбек не змінюють критерії застосування спрощеної системи оподаткування – голова ДПС

За численними зверненнями учасників ринку Голова правління Асоціації «ВАФК» Анна Замазєєва звернулася до Національного банку з проханням посприяти врегулюванню ситуації на валютному ринку.

«В складний період коливання курсів валюти, який викликаний економічними чинниками, додалася ще технічна причина, яка також вплинула на зростання курсу. Монопольне становище виробника РРО – це не тільки привілегія, а й значна відповідальність перед усім ринком. Зловживання своїм становищем є неприпустим. Саме тому Асоціація «ВАФК» направила відповідне звернення до регулятора» – прокоментувала Анна Замазєєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua