Як в Естонії каратимуть водіїв за перевищення швидості: нові правила — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як в Естонії каратимуть водіїв за перевищення швидості: нові правила

Світ
782
Любителів перевищити максимально дозволену швидкість в Естонії від четверга почнуть карати так званою “заспокійливою ​​зупинкою”.
Про це повідомила газета Postimees.
Це означає, що в найближчі тижні водієві, який порушив закон, дозволять вибирати між оплатою штрафу або зупинкою для заспокоєння, яка в залежності від серйозності порушення може тривати від 45 до 60 хвилин.
Ініціатива має експериментальний характер. Таким чином співробітники поліції хочуть вплинути на ситуацію, що склалася в дорожньому русі, де перевищення швидкості стало соціальною нормою.
Якщо водій порушить правила і поліція це зафіксує, його зупинять на краю дороги. При перевищенні швидкості до 20 км/год йому запропонують компенсувати порушення на вибір штрафом або особистим часом: простояти 45 хвилин. Якщо порушення складе 21-40 км/год, примусова зупинка збільшиться до 1 години. Якщо ж водій перевищить і цю швидкість, його чекають обов’язковий штраф і відкриття справи.
“Заспокійливі зупинки” будуть пропонуватися тільки тим водіям, які раніше не порушували швидкісного режиму. Особи, які потрапляли раніше в орбіту інтересів поліції, штраф муситимуть заплатити в будь-якому випадку.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас