7459
Дубілет розповів, чому трудові книжки більше не потрібні
— Казна та Політика
Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет розповів, що трудові книжки вже не потрібні та пояснив чому.
Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”.
У міністра запитали, чи не втратиться трудовий стаж через атаки хакерів та чи не зникне інформація після скасування трудових книжок.
“Взагалі, яка загальна ідея цих реформ. Насправді, у держави дуже багато інформації про вас і про ваш стаж і про те, де ви працювали. Все це є в електронних базах даних, і відповідно, абсолютно безглуздо просити громадян надавати якісь документи, про які держава вже знає. Наприклад, навіщо потрібен диплом, якщо є електронний реєстр дипломів від 2000 року, навіщо потрібен паспорт, якщо ти можеш за допомогою ЦП підтвердити свої дані”, – розповів Дубілет.
За його словами, багато ситуацій, коли держава просто вимагає документи лише тому, що так було прийнято в минулому столітті.
“Вся інформація так чи інакше є у держави, і один з головних принципів має полягати в тому, щоб не вимагати у людей інформацію, про яку ми вже знаємо”, – додав він.
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною
Також за темою
Міністр фінансів України оцінив дефіцит фінансування на 2026 рік
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»
«Найвищий показник у світі». Україна витрачає рекордні 31% ВВП на оборону
Єврокомісія пропонує нову схему використання російських активів на підтримку України
На 2026 рік прогнозується дефіцит бюджету в 10 млрд дол. — думка Гетманцева
Підласа розповіла, які внески буде робити Україна до ЄС після вступу