"Укртранснафта" отримала вже EUR3,5 млн за неякісну російську нафту


"Укртранснафта" отримала вже EUR3,5 млн за неякісну російську нафту

“Транснефть” (РФ) довела компенсацію “Укртранснафті” за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук в українську ділянку нафтопроводу “Дружба” до EUR3,5 млн.

Читайте також: Скільки компенсації виплатила Росія за брудну нафту в Дружбі

Відповідно до прес-релізу української компанії, зазначена сума не остаточна, оскільки “Транснефть” продовжує резервувати потужності “Укртранснафти” під нафту з підвищеним вмістом хлорорганіки.

“Розмір платежів визначається в рамках чинних договірних відносин і залежить від залишку обсягів неякісної російської нафти в нафтотранспортній системи України станом на перше число кожного місяця, під які російська нафтотранспортна компанія резервує потужності “Укртранснафти”, – пояснили в прес-службі.

Як повідомлялося, в кінці квітня після потрапляння в нафтопровід “Дружба” російської сировини з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук і відповідної відмови її прийому європейськими компаніями було припинено транзит по території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua