АМКУ оштрафував на 2,4 мільйона учасника тендеру Укрзалізниці


АМКУ оштрафував на 2,4 мільйона учасника тендеру Укрзалізниці

Антимонопольний комітет визнав компанії “ЄВК” та “МДС” винними у змові на торгах із закупівлі запасних частин для пасажирських вагонів УЗ.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Читайте також: АМКУ оштрафував дві компанії за змову на тендері

“Обидві компанії запропонували Укрзалізниці продукцію німецької фірми «Евак ГмбХ». При цьому: подали свої пропозиції на тендер одночасно; користувалися при поданні однією ІР-адресою; надали однакові документи; переклад документації з німецької здійснили в одній фірмі у м. Дніпрі; занизили цінову пропозицію на однаковий коефіцієнт. при цьому компанія «ЄВК» надавала безвідсоткову фінансову допомогу товариству «МДС»”, – зазначається у повідомленні.

Зважаючи на це, Тимчасова адміністративана колегія АМКУ встановила порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

На ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «МДС» (сьогодні діє під назвою ТОВ «Стройактів») накладено штраф у розмірі 2,35 млн грн. Щодо «ЄВК» провадження закрито у зв’язку з припиненням діяльності цього підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua