Британці інвестують близько $100 млн в "нове покоління електромобілів"


Британці інвестують близько $100 млн в "нове покоління електромобілів"

Уряд Великобританії стане інвестором і зробить вкладення в розмірі 80 млн фунтів ($99,7 млн) в розробку “наступного покоління електромобілів” і, можливо, гібридних літаків.

Про це повідомив телеканал CNBC.

Читайте також: Шотландська вітроенергія з лишком: продаватимуть в регіони

Таке фінансування, серед іншого, допоможе скоротити викиди вуглецю в таких галузях, як транспорт, будівництво і енергетика, заявила британська влада.

Промислові та наукові кола повинні очолити розробку нових технологій в сфері, яку британський уряд називає “Силовою електронікою, електричними машинами і приводами (PEMD)”. Це широке сімейство продуктів, які можна використовувати для перетворення систем, що використовують викопне паливо, на електричні з використанням батарей або інших джерел електроенергії.

Інвестиції перебувають під егідою так званої Industrial Strategy Future of Mobility Grand Challenge (англ., за змістом, – Стратегії щодо вирішення проблем промисловості і мобільності). Серед її цілей повна відмова від залізничного дизельного рухомого складу і переведення автомобільного парку Великобританії на транспортні засоби з нульовим викидом вуглецю до 2040 року.

“Якщо Великобританія очолить електричну революцію, це посилить її можливості в розробці і виробництві електромобілів наступного покоління, гібридних літаків і інтелектуальних електричних мереж, – заявив генеральний директор UK Research and Innovation Марк Уолпорт. – Це приведе до того, що невеликі та великі галузеві компанії будуть базуватися в Великобританії, що дозволить залучити інвестиції в нашу виробничу базу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua