ЄК: Економіка єврозони не зростатиме через торговельну війну


ЄК: Економіка єврозони не зростатиме через торговельну війну

Єврокомісія погіршила свої прогнози щодо зростання економіки Єврозони з 1,5% до 1,4% у 2020 році.

Читайте також: США і Китай відновили торговельні переговори

Головною причиною погіршення прогнозів щодо економічного зростання стала торговельна війна між США та Китаєм та загальне погіршення торговельних відносин у світі.

Також Єврокомісія погіршила прогноз зростання економіки всього Євросоюзу — до 1,4% у 2019 році та до 1,6% у 2020 році. Найбільше на уповільнення зростання економіки ЄС вплинуло уповільнення зростання ВВП Німеччини, яке очікується на рівні лише 0,5% за підсумками 2019 року.

Влітку 2018 року США запровадили мита на алюміній та сталь з ЄС, на що у ЄС відповіли запровадженням мит на американську продукцію.

Довідка Finance.ua:

  • Торговельні відносини між США та Китаєм погіршились на початку 2018 року, коли США запровадили низку нових мит: спершу на імпорт сталі та алюмінію з усього світу, а потім на визначені категорії китайської продукції, що ввозиться до США.
  • За останніми даними, загальна вартість китайського імпорту, проти якої адміністрація Трампа запровадила мита, складає 250 мільярдів доларів на рік.
  • Торговельна війна минулого року мала негативні наслідки для фондових ринків світу. Зокрема, протягом 2018 року китайські компанії втратили близько 2,4 трильйона доларів, також збитків зазнавали американські компанії Apple, Ford та інші. Крім цього, у Китаї зафіксували найнижчий рівень економічного зростання за останні 28 років.

.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Deutsche Welle
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua