Видобуток нафти в країнах ОПЕК знизився до мінімуму за п'ять років


Видобуток нафти в країнах ОПЕК знизився до мінімуму за п'ять років

Із звіту Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) випливає, що незаконний видобуток нафти в країнах ОПЕК в травні 2019 року опустилася до 29,95 млн барелів на добу, що стало найменшим значенням за останні п’ять років.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Читайте також: ОПЕК знизила оцінку зростання світового попиту на нафту

Зазначається, що експерти МЕА назвали основною причиною такого різкого спаду введення США санкцій щодо покупців іранської нафти, а також скорочення видобутку в Нігерії і Саудівській Аравії.

З офіційного бюлетеня ОПЕК випливає, що середньодобовий видобуток нафти в країнах, що входять до організації, в травні скоротився в порівнянні з попереднім місяцем на 236 тис. барелів і склав 29,876 млн барелів.

Зазначено, що видобуток нафти в Ірані впав відразу на 227 тисяч барелів на добу, в Нігерії – на 92 тис. Барелів, в Саудівській Аравії – на 76 тисяч, а в Венесуелі – на 35 тисяч. Падіння нафтовидобутку в цих країнах було частково компенсовано зростанням в Іраку, Анголі і Габоні.

Дані ОПЕК свідчать, що загалом в травні цього року загальний обсяг видобутку нафти в світі збільшився в порівнянні з квітнем на 40 тисяч барелів на добу, завдяки зростанню виробництва в країнах, що не входять до картелю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua