Обсяг нового будівництва нежитлових будівель досяг майже 1 млн кв. м


Обсяг нового будівництва нежитлових будівель досяг майже 1 млн кв. м

Загальна площа нежитлових будівель, на які видано дозволи на виконання будівельних робіт (нове будівництво), в січні-березні 2019 року склала в Україні 995,3 тис. кв. м.

Читайте також: В Україні мають намір змінити правила придбання нерухомості

Так, в першому кварталі 2019 року в числі загального обсягу нового будівництва 280,3 тис. кв. м припало на торговельні площі, 153,4 тис. кв. м – на промислові будівлі і склади, 115,5 тис. кв. м – будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення, 268 тис. кв. м – інші нежитлові будівлі.

Крім того, 77,6 тис. кв. м припало на готелі, ресторани та подібні до них будівлі, а також 70,6 тис. кв. м – на офіси і 29,2 тис. кв. м – на будівлі транспорту та засобів зв’язку.

Згідно з даними Держстату, лідерами за обсягами нового будівництва нежитлових будівель є Вінницька область (235,4 тис. кв. м) і Київ (176,5 тис. кв. м).

Найнижчі показники нового будівництва зафіксовані в Луганській (1,7 тис. кв. м), Донецькій (3,5 тис. кв. м), Миколаївській (5,4 тис. кв. м) і Херсонській (7,8 тис. кв. м) областях.

У Київській області отримано дозвіл на будівництво 37 тис. кв. м торгової нерухомості, 17,3 тис. кв. м – складської і промислової, 12,3 тис. кв. м – публічної і медичної, а також 2,6 тис. кв. м – офісної.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua