В уряді назвали середню зарплату в приватному секторі


В уряді назвали середню зарплату в приватному секторі

Середня заробітна плата у приватному секторі у квітні становить 438 доларів (в еквіваленті), а по курсу Національного банку це близько 11 700 грн.

Про це під час години запитань до уряду сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Читайте також: Київський міський центр зайнятості назвав найбільш оплачувану вакансію Києва

“Середня заробітна плата зросла на $170 (в еквіваленті): з близько 210 доларів у грудні 2015 року до $383 у квітні 2019 року. В приватному секторі середня зарплата у квітні 2019 року становить уже $438. Це вказує на те, що справи бізнесу покращились і він має можливість платити вищі зарплати”, – розповів Кубів.

Він також нагадав, що за три роки підвищилася мінімальна заробітна плата: з $55 станом на 1 січня 2016 року до $150 – на 1 січня 2019 року.

“Це свідома позиція уряду: українці повинні мати високий рівень життя. Але уряд не може адміністративно встановити всім високі зарплати – це змусить бізнес йти в тінь. Тому нашим баченням завжди було створювати умови для розвитку бізнесу, зокрема для виробництва та експорту”, – зазначив Кубів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua