Ціни на газ для населення будуть різними в кожній області


Ціни на газ для населення будуть різними в кожній області

Кінцева ціна природного газу для населення з 1 травня буде різною по всій території України.

Про це йдеться в заяві Асоціації газового ринку України.

Читайте також: Облгази «шантажують» споживачів, відключаючи їх від газу – Нафтогаз

Як зазначили в асоціації, різниця зумовлена ​​рішенням НКРЕКП про введення для АТ “Укртрансгаз” тарифу на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності. До цього нововведення вартість газу була єдиною для споживачів у всіх регіонах, оскільки для всіх областей діяв однаковий спільний тариф.

За інформацією Асоціації газового ринку України, “Нафтогаз” вже направив в облгази проекти додаткових угод. Згідно з документами, оптова ціна газу, за якою “Нафтогаз” здійснює продаж газу для потреб побутових споживачів, з 1 травня 2019 року становитиме 5 990,00 грн. за 1000 куб. м. При цьому кінцева вартість газу повинна становити 8 247,00 грн. за 1 тис. куб. м.

Однак, за інформацією Асоціації газового ринку України, в травні кінцева ціна газу в платіжках буде коливатися від 7 737,65 до 8 432,93 грн за 1 тис. куб. м.

Крім того, додаткові угоди “Нафтогазу” також врегулюють питання оптової ціни для потреб побутових споживачів на червень 2019 року, яка складе 6 299,00 грн. за 1 тис. куб. м, а отже, кінцева ціна газу має становити 8 627,01 грн. за 1 000 куб. м. Однак ціни будуть різними в кожній області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua