0 800 307 555
0 800 307 555

Євроколію Львів-Київ-Одеса прокладуть паралельно наявному полотну - Омелян


Євроколію Львів-Київ-Одеса прокладуть паралельно наявному полотну - Омелян

Міністерство інфраструктури України не планує змінювати державні стандарти залізничної колії (ширина колії 1520 мм), євроколію (1435 мм) буде прокладено паралельно вже існуючому полотну в напрямку Львів-Київ-Одеса з подальшим розвитком в сторону Харкова і Дніпра – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Ми збережемо чинні стандарти. Що ж до євроколії, ми плануємо реалізувати її на напрямку Львів-Київ-Одеса. Потім є плани розширити на Дніпро і Харків, може, ще кілька міст”, – зазначив він.

Читайте також: Омелян розповів про речі, які слід зробити, щоб Tesla побудувала завод в Україні

Проект буде орієнтований на вартість близько 10 млрд грн. Наразі міністерство починає працювати над ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) спільно з ЄС – повідомив міністр.

Крім того, за його словами компанії необхідно інвестувати в інфраструктуру, оскільки наявна інфраструктура не дозволяє досягати пікових швидкостей навіть для тих поїздів, які зараз є у “Укрзалізниці”.

Читайте також: Укрзалізниця підтвердила плани залучення нових боргів в 2019 році

“Тому нам потрібно спочатку відремонтувати колії. Або ж їх доведеться перебудовувати, щоб кривизна відповідала швидкісним параметрам. І тільки тоді ми зможемо говорити про те, щоб істотно і якісно змінити рухомий склад”, – заявив В.Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua