Маркарова повідомила, як можна повернути заробітчан в Україну


Маркарова повідомила, як можна повернути заробітчан в Україну

Українська влада повинна працювати над поліпшенням якості життя в країні, щоб повернути українців, які працюють за кордоном.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова в ході бізнес-форуму Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), повідомляє прес-служба Мінфіну.

Читайте також: Заробітчани переказали в Україну рекордні 14 мільярдів доларів

“Питання про кількість мігрантів є чутливим і дещо політизованим. ЇЇ причини не тільки чисто економічні, такі як розрив у заробітній платі, а й соціальні, тобто якість життя загалом”, – ідеться в повідомленні.

За її словами, Україна має великий промисловий потенціал і нестачу кадрів для його реалізації.

“Ми також маємо проблеми з продуктивністю. Щоби адекватно реагувати на це, ми потребуємо капіталу та інвестицій у нове обладнання та технології. А щоби повернути людей, ми повинні працювати над поліпшенням якості життя. Саме тому ми розпочали реформи у сфері охорони здоров’я, освіти та соціальної допомоги”, – сказала міністр фінасів Оксана Маркарова.

На її переконання, міграційна політика має враховувати ті зміни, які відбудуться через десять і більше років у демографії, економіці і технологіях.

“Ми маємо готуватися до того, що інновації багато змінять і багатьох замінять, і починати цю роботу треба вже з першого класу в школі”, – каже Оксана Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua