Заробітчани переказали в Україну рекордні 14 мільярдів доларів


Заробітчани переказали в Україну рекордні 14 мільярдів доларів

Трудові мігранти в усьому світі в 2018 році переказали в свої рідні країни рекордні суми грошей.

Про це йдеться у звіті Світового банку.

Читайте також: Українські заробітчани переказали з Польщі понад $3,6 млрд

За цими даними, більшу частину склали перекази в країни з низьким і середнім рівнем доходу. Цей показник досяг $529 млрд в 2018 році і збільшився на 9,6% – з $483 млрд в 2017 році.

В цілому по світу сума таких переказів з урахуванням країн-одержувачів з високим рівнем доходу склала $689 млрд (в 2017 році цей показник дорівнював $633 млрд).

На думку аналітиків банку, зростання пов’язане в першу чергу з покращенням економічної ситуації у США і збільшенням зайнятості в цій країні, а також з відновленням обсягів переказів коштів з країн – членів Ради співробітництва країн Перської затоки і Російської Федерації. Так, в регіоні Європи та Середньої Азії зростання склало 11%, а обсяг переказів в 2018 році – $59 млрд.

“Зростання економічної активності призвело до збільшення відтоку коштів з Польщі, Росії, Іспанії і США, тобто країн, що є головними джерелами переказів коштів у цей регіон. Менші країни в регіоні, що залежать від переказів, такі як Киргизія, Таджикистан і Узбекистан, отримали вигоду від стійкого відновлення економічної активності в Росії. В Україну, яка є найбільшим одержувачем переказів в регіоні, в 2018 році була відправлена рекордна сума в $14 млрд, зростання склало близько 19% порівняно з 2017 роком”, – йдеться в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua