0 800 307 555
0 800 307 555

Міненерговугілля створить умови для інвестування у відновлювані джерела енергії


Міненерговугілля створить умови для інвестування у відновлювані джерела енергії

Міністерство енергетики та вугільної промисловості розробляє низку нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток в Україні системи накопичення електричної енергії та залучення інвестицій у цей сектор – повідомив Інтерфакс, посилаючись на прес-службу відомства.

На зустрічі з International Finance Corporation (IFC) обговорювався розвиток системи накопичення е/е в умовах стрімкого зростання ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) в Україні. Там Міненерго повідомило, що займається розробкою Порядку проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом.

Читайте також: Суперечка про ціну на газ для населення: з’явилася реакція Міненерго

“Також ведеться робота над усуненням регуляторних обмежень, які ускладнюють використання електроакумулювальних систем у новому ринку е/е” – цитує прес-служба Міненерговугілля слова керівника експертної групи директорату енергоринків Олександра Мартинюка. Це створить умови для енергоакумулювальних систем на новому ринку.

Як повідомлялося, Україна в першому кварталі 2019 року ввела 861,1 МВт потужностей відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), що у 5,4 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 16% більше, ніж за весь 2018 рік.

Читайте також: В 2019 році в Україні планують запустити на 25% більше «зелених» електростанцій — Миненерго

Оновлений на початку квітня прогнозний електроенергетичний баланс України передбачає виробництво е/е з ВДЕ в обсязі 5,979 млрд кВт-год, що в 2,3 разу (на 2 млрд 633 млн кВт-год) більше, ніж у 2018 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua