0 800 307 555
0 800 307 555

Названо умови, за яких ЄС може призупинити безвіз з Україною


Названо умови, за яких ЄС може призупинити безвіз з Україною

Євросоюз може розпочати процедуру призупинення дії безвізового режиму для українців у разі порушення Україною зобов’язань з боротьби з організованою злочинністю, незаконною міграцією і руйнування антикорупційної інфраструктури.

Про це віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

Читайте також: Климпуш-Цинцадзе спрогнозувала, коли Україна зможе отримати промисловий безвіз

«Про безвіз. ЄС для себе затвердив механізм можливого призупинення безвізу для будь-якої країни, яка його має. Для того, щоб цей механізм, негативний сценарій був запущений, країна повинна порушити кілька головних постулатів, закладених у ті зміни, які ми вже провели для отримання безвізу: це і боротьба з організованою злочинністю, боротьба з незаконною міграцією, руйнування антикорупційної інфраструктури», – сказала вона.

За словами віце-прем’єра, якщо відбувається щось із зазначеного, то ЄС через систему попереджень може запустити механізм зупинення безвізового режиму.

«Поки ми справляємося з усіма нашими завданнями», – підкреслила вона.

Климпуш-Цинцадзе висловила сподівання, що Україна й надалі виконуватиме взяті на себе зобов’язання в рамках наданої з боку ЄС візової лібералізації і лише “позитивно розвиватиме цей тренд”.

“Те, що ми сприймаємо як даність, – безвіз для пересування людей – буде частиною нашого життя і надалі”, – переконана вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua