0 800 307 555
0 800 307 555

Експорт формує близько 50% ВВП - Кубів


Експорт формує близько 50% ВВП - Кубів

Розвиток експорту є ключовим пріоритетом для України, адже він формує близько 50% ВВП.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Читайте також: Трудова міграція сьогодні дає Україні нові знання і 10% ВВП – Томаш Фіала

“Експорт формує близько 50% ВВП, а його розвиток є ключовим пріоритетом для України. За кілька років ми змогли: укласти три угоди про вільну торгівлю з 2014 року з ЄС, Канадою та Ізраїлем. Переорієнтувати експорт, щоб 42,6% спрямувати до ЄС та суттєво зменшити частку експорту на російський ринок. Розробити і прийняти чітку Експортну стратегію України та значно посилити торгівлю з такими важливими торговельними партнерами, як от Туреччина, Китай, Індія, Єгипет, США”, – написав Кубів.

Він зазначив, що протягом останніх років було успішно презентовано Україну на міжнародних експортних виставках у китайському Шанхаї та створено вражаючий Національний стенд для Експо-2020 у Дубаї, забезпечено набуття членства України у Регіональній Конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, щоб стимулювати переробку в Україні, та покращено позицію України у рейтингу Doing Business, де посідаємо 71 сходинку замість 112-ої у 2014 році.

Також, з його слів, було проведено 65 міжурядових комісій з торговельно-економічної співпраці за 3 роки, включаючи зовсім нові, як з Державою Катар, а також відновлено роботу таких, які не збиралися 4-6 років.

Окрім цього було забезпечено підтримку українських виробників сільгосптехніки за програмою часткової компенсації вартості такої техніки. Це сприяє розвитку агроіндустрії, яка є одним із найпотужніших секторів економіки України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua