В Україні збільшилась кількість торговельних POS-терміналів


В Україні збільшилась кількість торговельних POS-терміналів

У 2018 році кількість безконтактних платіжних карток зросла на 44%, і зараз безконтактною є кожна дев’ята активна платіжна картка в Україні (4,0 млн шт.). Кількість торговельних POS-терміналів за рік збільшилася на 20%, і наразі майже 80% цієї мережі в Україні забезпечує можливість здійснення безконтактної оплати.

Про це розповіла заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва, передає прес-служба Нацбанку.

Читайте також: Смартфони з NFC-модулем перетворяться на платіжні термінали

“Популяризації цього виду оплати у нашій країні сприяв початок роботи таких новітніх сервісів, як Google Pay та Apple Pay. Українські банки разом з партнерами зараз активно пропонують користувачам сервіси, які дозволяють легко токенізувати платіжні картки, в тому числі картки з магнітною смугою”, – розповідає Ольга Василєва.

Вона також додала, що незабаром НБУ планує розширити статистику щодо ринку платіжних карток і, починаючи з першого кварталу 2019 року, публікуватиме інформацію про кількість токенізованих карток і обсяги безконтактних операцій.

«Це дасть можливість проаналізувати динаміку показників таких операцій та точніше прогнозувати майбутні тренди розвитку цього сегменту, що є важливим як для НБУ, так і для користувачів нашої звітності», – зауважила Ольга Василєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua