0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Для початку роботи над Hyperloop бракує ще одного звіту українських вчених


Для початку роботи над Hyperloop бракує ще одного звіту українських вчених

Зараз Національна академія наук України готує розширений звіт про перспективи і можливості розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні, на основі якого розроблять технічну документацію для тестової лінії Hyperloop.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Читайте також: Hyperloop показала, як виглядає її тунель для тестових перевезень у Франції

Як зазначили в прес-службі, в кінці січня НАНУ офіційно представила проект “Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні”, наступним етапом підготовки до будівництва Hyperloop стане презентація звіту НАНУ “Економічні дослідження, обґрунтування перспектив і можливостей розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні”.

При цьому в Мінінфраструктури уточнили, що звіт буде містити інформацію, ґрунтуючись на якій в подальшому розроблять технічну документацію для тестової лінії Hyperloop, що і визначить терміни завершення будівництва і початок випробувань на тестовій ділянці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування