Скільки грошей мінімум вам потрібно на місяць? (результати опитування)


Мінімальна зарплата в Україні має зрости з нинішніх 150 доларів до 300 доларів. Це є завданням Кабінету Міністрів, заявляв не так давно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він також зазначив, що “мінімалка” в Україні за останні три роки вже зросла в три рази – в доларовому еквіваленті з близько 50 доларів в 2016 році до 150 доларів в 2019 році.

Ми вирішили запитати у наших читачів, чи влаштовують їх такі суми, скільки мінімум грошей їм потрібно на місяць? На що вони витрачають найбільше? Які витрати вважають необхідністю, а які надмірністю?

Відповіді отримали досить різноманітні. Так, користувач під ніком freeze згадав про знайомих пенсіонерів, які примудряються існувати на 5 тис. гривень на місяць. Ще й платять взимку за ЖКГ 2200 грн. При цьому, freeze вважає, що сім’я з трьох осіб повинна мати дохід мінімум в 1 тис. доларів на місяць.

За розрахунками Gln_Vlrn, щоб просто існувати в Україні, потрібно 4950 гривень на одного. Але це без урахування відвідувань зубного, спортзалу, без розваг, витрат на ліки, купівлі одягу і т.п. Сам користувач зазначає, що не зміг би вижити на 150 доларів.

Для MASolomko навіть обіцяні Гройсманом 300 доларів на місяць не стануть панацеєю. Він не впевнений, що зміг би прожити на цю суму, навіть якби жив сам в невеликій квартирі, без “гри з кредиткою”.

Розповів про витрати сім’ї з трьох осіб і без маленьких дітей користувач з ніком zРадио. У підсумку він озвучив три підходи: “мінімум-мінімум”, “комфортний мінімум”, “комфортний рівень”.

І наостанок хотілося б розповісти про підхід користувача з ніком Козак-характерник, який вирішив підкріпити свою позицію віршем Тараса Шевченка.

Розкажіть про свою ситуацію. Який мінімальний дохід для себе і сім’ї вважаєте достатнім? Чи можете дозволити собі витрати на авто, домашніх тварин, подорожі?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua