0 800 307 555
0 800 307 555

Глава Facebook заперечує можливість продажу даних користувачів


Глава Facebook заперечує можливість продажу даних користувачів

Засновник і глава Facebook Марк Цукерберг відкинув можливість продажу компанією даних користувачів соціальної мережі.

“Ми не продаємо дані користувачів, хоча (ЗМІ – ІФ) часто повідомляють, що ми це робимо. Насправді, продаж інформації про користувачів суперечила б нашим діловим інтересам, оскільки це б скоротило унікальну цінність нашого сервісу для рекламодавців”, – написав він в колонці The Wall Street Journal.

“У нас є потужний стимул захищати інформацію користувачів”, – додав М.Цукерберг.

За його словами, компанія, поза всякими сумнівами, збирає деякі дані користувачів на підставі їх відміток “подобається” для демонстрації їм релевантної реклами.

Читайте також: Facebook тестує новий додаток

Він зазначає, що бачить основними принципами роботи з особистими даними людей прозорість, вибір і контроль.

“Нам потрібно бути ясними на тему того, яким чином ми використовуємо інформацію, а люди повинні мати вибір в тому, як використовується їхня інформація”, – додав М.Цукерберг.

Він розповів, що в момент створення Facebook він не задумував її як глобальну компанію, а бажав створити сервіс, який дозволить людям тримати зв’язок і дізнаватися інформацію одне про одного.

“Я став отримувати багато питань про нашу бізнес-модель, тому я пояснюю принцип, згідно з яким ми працюємо. Я вважаю, що кожному потрібно дати голос і можливість вийти на зв’язок. Якщо ми хочемо служити всім, то нам потрібен сервіс, який доступний кожному. Найкращий спосіб це зробити – надати послуги безкоштовно, завдяки рекламі це можливо”, – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua