0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко з мерами Давоса і Сент-Галена обговорив впровадження smart-технологій


Кличко з мерами Давоса і Сент-Галена обговорив впровадження smart-технологій

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віталій Кличко під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія) взяв участь у дискусії “Розумне фінансування розумних міст”.

Про це йдеться на веб-сайті мера Києва.

Читайте також: Експерт назвала три основні цілі України на форумі в Давосі

“Новітні технології в управлінні стають все більш важливими і ми повинні співпрацювати, щоб робити наші міста “розумними”. Систему управління smart-city в Києві ми почали втілювати 4 роки тому саме після успішних переговорів в Давосі. Тоді ми тут домовилися з німецькою компанією SAP, яка допомогла втілити в українській столиці перший проект “розумного” міста – відкритий бюджет, – зазначив Кличко. – Сьогодні ми вже маємо чимало технологічних проектів, які успішно працюють у різних сферах життєдіяльності міста. Це і міський дата-центр, і картка киянина, і онлайн-запис до лікаря, електронна черга в дитсадки, система відеоспостереження “Безпечна столиця”, система електронних петицій і багато іншого. Ми продовжуємо робити Київ “розумним” і продовжуємо обмінюватися корисними ідеями з іншими містами”, – зазначив Кличко.

Мер Сент-Галлена Томас Шейтлін представив інновації “Smart-city – зроблено в Швейцарії”, над реалізацією яких сьогодні працюють швейцарці.

Під час дискусії, зокрема, обговорили, як міста можуть співпрацювати, щоб залучати фінансування, інвестиції в реалізацію технологій і інновацій в муніципальному управлінні.

“Розумним” технологіям, диджиталізації різних сфер присвячено чимало заходів та дискусій нинішнього Давосу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua