Оборот "Укрпошти" з AliExpress і Amazon перевищив 1 млрд гривень


Оборот "Укрпошти" з AliExpress і Amazon перевищив 1 млрд гривень

Оборот імпорту та експорту “Укрпошти” з торговельними майданчиками AliExpress і Amazon перевищив 1 млрд гривень.

Про це заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Читайте також: Глава Укрпошти назвав терміни комп’ютеризації відділень

Смілянський зазначив, що “Укрпошта” давно співпрацює з AliExpress і Amazon. Також “Укрпошта” бореться за право працювати з приватними поштовими операторами, оскільки, на думку митниці, вона може працювати тільки з призначеним поштовим оператором.

“З поштою Польщі можемо працювати, а з якимось польським експресом – ні. З поштою Китаю можемо, а з AliExpress – не можемо. Тому з AliExpress посилки їдуть через Естонію, Німеччину, Білорусь. І всі наші приватні оператори можуть з ними працювати , а ми – ні”, – підкреслив Смілянський.

Що стосується співпраці з Amazon, то “Укрпошта” успішно працює в експорті з Amazon fulfillment. Зокрема, експорт в США за рік збільшили на 50%.

“Наші хендмейдери, малий і середній бізнес експортують в США і успішно продають свої товари. На Etsy, напевно, другий після Amazon майданчик, де продаються непромислові товари, Україна зайняла дев’ять відсотків ринку – це дуже велика частка”, – підкреслив він.

“У нас оборот імпорту/експорту понад один мільярд гривень. У нас близько 70% частка ринку. Це наш пріоритетний напрямок розвитку”, – додав Смілянський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua