0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні розповіли про переговори з кредиторами для продовження програм кредитування


У Кабміні розповіли про переговори з кредиторами для продовження програм кредитування

Україні доводиться вести переговори з різними кредиторами, в тому числі і з Європейським Союзом, про продовження програм кредитного фінансування.

Про це повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Україна почала застосування конвенції Пан-Євро-Мед

“У 2019 році у нас справді великі пікові виплати по тілах кредитів, узятих ще до 2013 року, і для того, щоб це навантаження максимально пом’якшити для бюджету, а по суті – для кожного з громадян України, нам необхідне перекредитування. Звісно, нам доводиться проводити дискусії з різними кредиторами, в тому числі з Європейським Союзом, про те, як ми можемо продовжити певні програми кредитного фінансування”, – сказала вона.

Віце-прем’єр додала, що для України важливо знаходити можливості співпраці з міжнародними кредиторами, які можуть дати країні доступ до дешевих довгострокових кредитів.

Вона підкреслила, що Україна в грудні 2018 отримала перший транш макрофінансової допомоги ЄС і вже виконує умови, необхідні для отримання другого.

“Ми вже почали виконувати умови другого траншу, деякі вже навіть виконали. Зараз це вселяє надію, але дійсно дуже багато залежатиме від підтримки депутатів”, – запевнила віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua