1509
Дорожників в Україні можуть зобов’язати встановлювати протизасліплюючі екрани на трасах
— Казна та Політика
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробляють нові державні будівельні норми, якими пропонується зобов’язати встановлювати протизасліплюючі екрани на роздільних смугах трас.
«Вони встановлюються на розділювальних смугах, щоб світло від зустрічного транспорту не засліплювало водіїв. За статистикою, в країнах Європи після встановлення таких екранів кількість аварій на дорогах знизилася в середньому на 25%», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Наразі дана ініціатива міністерства перебуває на стадії розробки та обговорення, проте після її затвердження такі протизасліплюючі екрани будуть обов’язково встановлювати на нових дорогах та під час реконструкції та ремонту трас.
За матеріалами: hromadske
Поділитися новиною
Також за темою
Експорт IT-послуг зріс на $141 млн у річному вимірі
Роботодавцям компенсують у середньому 77 тис. грн за облаштування інклюзивного робочого місця
Настрої бізнесу погіршилися: половина підприємств незадоволені фінансовим станом
Держава сплачуватиме ЄСВ за громадян, які перебувають у полоні
У 2026 році в Україні запустять електронний чек для покупок
Понад пів мільярда гривень зекономили військові за рік роботи програми «Плюси»
