Банківська система нарощує роздрібне кредитування - фінансисти (відео)


Банківська система нарощує роздрібне кредитування - фінансисти (відео)

Одним з факторів стабільності на валютному ринку фінансисти називають ефективну роботу банківського сектора в поточному році і позитивні очікування на наступний. Українська банківська система нарощує роздрібне кредитування, так в поточному році обсяги виданих споживчих кредитів населенню додали 40% порівняно з 2017 роком і продовжують зростати.

Про це йшлося в ефірі програми “Фінансовий тиждень”.

Читайте також: Чого найбільше побоюється банківський сектор України в 2019 році

“За нашими очікуваннями, тенденція до зростання цього сегменту буде продовжуватися і в наступному році. Враховуючи це ми плануємо в наступному році під час діагностики окрему увагу приділити саме споживчому кредитуванню. Ми будемо діагностувати ці портфелі аби зрозуміти, як в умовах негативних кризових явищ цей портфель може витримувати навантаження” – пояснює перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Натомість обсяги кредитування малого та середнього бізнесу практично не змінились. Саме його банкіри називають найбільш важливим для розвитку країни. Проте суттєвого збільшення в наступному році не очікують. Перешкодою цьому називають високу вартість коштів, повільні темпи реформ та недостатня кількість сумлінних позичальників.

“Малий і середній бізнес не тільки запорука економічного зростання економіки будь-якої країни, а це ще стабільність банківської системи, тому що МСБ – це диверсифікований портфель. Це компанії, які проводять обороти, тримають свої ресурси в банках. Це стабільна ресурсна база, яку потрібно розвивати” – додає голова правління Піреус банку Сергій Наумов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua