Гройсман про воєнний стан: підстав для економічної кризи немає


Гройсман про воєнний стан: підстав для економічної кризи немає

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що уряд зможе виконати всі рішення Ради щодо воєнного стану і підстав для економічної кризи немає.

Про це він сказав під час позачергового засідання Верховної Ради про введення воєнного стану в зв’язку з агресією РФ в Азовському морі.

Читайте також: Маркарова розповіла про подальшу співпрацю України з МВФ

«Знайдіть консолідоване рішення (про введення воєнного стану – ред.), а уряд України виконає будь-яке рішення, яке буде ухвалено. Я не бачу ніяких підстав для економічної кризи, більше того – ми маємо всі можливості забезпечити стабільність, але найважливіше – консолідація наших зусиль», – сказав Гройсман перед ухваленням рішення про воєнний стан.

Він також закликав депутатів до єдності.

«Відбувається обговорення одного з найскладніших і найважливіших питань – питання, як забезпечити в країні стабільність і прийняти необхідні рішення для захисту нашої суверенної держави… Я не розумію, звідки стільки ненависті всередині цього залу? У складні хвилини ми повинні бути єдині, ми повинні знаходити компроміс і бути здатними захистити цей компроміс і зробити країну сильнішою», – сказав Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua