Мінфін допрацював проект держбюджету-2019 і подав його в Раду


Мінфін допрацював проект держбюджету-2019 і подав його в Раду

Міністерство фінансів доопрацювало проект державного бюджету на 2019 рік і подало його до Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.

Доходи за проектом держбюджету на 2019 рік передбачено в сумі 1026,1 млрд гривень, в тому числі доходи загального фонду – 928,5 млрд гривень та доходи спеціального фонду – 97,6 млрд гривень.

Читайте також: Порошенко затвердив угоду з ЄС про €1 мільярд допомоги

Видатки за проектом держбюджету на 2019 рік передбачені в сумі 1112,1 млрд гривень.

Граничний обсяг дефіциту держбюджету визначено в сумі 89 989,3 млн гривень.

Основними факторами, які вплинули на перегляд прогнозу доходів державного бюджету до 2-го читання, є: врахування позиції бюджетних висновків про збільшення на 2 млрд гривень перерахування Нацбанком коштів до держбюджету; перегляд окремих доходів, зокрема податку на прибуток підприємств (збільшений на 2,9 млрд гривень) за рахунок уточнених очікуваних надходжень податку в 2018 році, рентної плати за користування надрами для видобутку природного газу (збільшений на 9 млрд гривень) за рахунок збільшення ціни на газ для побутових споживачів і виробників теплової енергії та власних надходжень бюджетних установ (збільшений на 1,4 млрд гривень).

Також в документі враховано додатковий ресурс в зв’язку з прийняттям закону щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів (№ 8487) (+1 млрд гривень).

Видатки на підвищення обороноздатності і безпеки держави на 2019 передбачені в сумі 211,9 млрд гривень (з них державні гарантії – 5 млрд гривень).

У проекті держбюджету на 2019 також передбачено ресурс на будівництво нових доріг, на що буде спрямовано 55 млрд гривень, в тому числі – 50,4 млрд гривень з Дорожнього фонду і 4,6 млрд гривень завдяки залученню коштів міжнародних донорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування