В "Укравтодорі" виявили порушення на 190 мільйонів гривень


В "Укравтодорі" виявили порушення на 190 мільйонів гривень

Державна аудиторська служба виявила порушення на суму 190 млн гривень під час аудиту діяльності Державного агентства автомобільних доріг (“Укравтодор”) в 2015-2017 роках.

Про це йдеться в повідомленні служби.

Читайте також: На українські дороги витратили рекордну суму – Омелян

“Контрольними заходами в кожній без винятку обласній Службі автомобільних доріг виявлено фінансові порушення, загальна сума яких склала майже 190 млн гривень, з яких понад 130 млн гривень – порушення, безпосередньо пов’язані з виконанням ремонтно-будівельних робіт”, – сказано в ньому.

Зазначається, що аудитом було охоплено близько 60 млрд гривень, з яких майже 35 млрд гривень були свого часу спрямовані обласним Службам автомобільних доріг.

Аудит проводився в квітні-серпні поточного року.

Порушення були виявлені практично в кожній області, проте найбільше їх зафіксовано в Миколаївській, Волинській, Закарпатській, Луганській, Полтавській та Львівській областях.

В основному порушення стосуються неефективного і нераціонального використання коштів, а також неналежного виконання ремонтно-будівельних робіт, завищення вартості виконаних робіт.

У повідомленні підкреслюється, що основною причиною допущених порушень є чинна система контролю якості в обласних автодорах.

Дефекти і недоліки, за даними дослідження дорожніх робіт в 2016-2017 роках державного підприємства “Дорожній контроль якості”, пов’язані з недотриманням технології виконання робіт і з використанням неякісних матеріалів.

Крім того, щодо окремих інвестиційних проектів на початковому етапі не було вирішено питання придбання земельних ділянок, на яких планувалося будувати автомобільні дороги, не забезпечено своєчасної розробки та затвердження проектно-кошторисної документації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування