0 800 307 555
0 800 307 555

Sony буде використовувати блокчейн для захисту цифрових авторських прав


Sony буде використовувати блокчейн для захисту цифрових авторських прав

Компанія Sony оголосила, що вона буде використовувати технологію блокчейн для захисту цифрових авторських прав. Проект розпочнеться з освітніх матеріалів під керуванням Sony Global Education, які призначені для бізнесу.

У Sony також розповіли, що рішення експериментувати з новою технологією прийшло до них після схожих дій з боку інших компаній – наприклад, Kodak, яка запускає власну криптовалюту. У прес-релізі йдеться, що блокчейн ідеально підходить для захисту прав в інтернеті, бо Sony в основному працює з цифровими активами.

Читайте також: Sony анонсувала перезапуск першої PlayStation

Передусім Sony буде відстежувати цифрові транзакції в записах, які особливо складно підробити – в цьому випадку блокчейн використовуватимуть самі автори контенту. Зараз же вони при бажанні можуть займатися цим вручну, що забирає багато часу і зусиль.

В майбутньому блокчейн дозволить Sony відстежувати свій контент від процесу створення. Це означає, що користувачі зможуть побачити і перевірити, хто створив контент, хто володіє на нього правами і коли він був створений. Наразі Sony Global Education буде єдиною платформою для експериментів, але компанія планує, що й інший контент, наприклад, музика і фільми, пізніше буде захищений таким же чином.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua