0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні запровадять електронну реєстрацію дозволів автоперевізникам - Омелян


В Україні запровадять електронну реєстрацію дозволів автоперевізникам - Омелян

У Мінінфраструктури планують до кінця року впровадити електронну реєстрацію і звірку з митницею кількості виданих дозволів на здійснення автомобільних перевезень.

Про це під час години запитань до уряду у ВР сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також: Омелян анонсує два морські й залізничні проекти, які змінять Україну

«У зв’язку з тим, що у нас щороку зростає товарообіг з країнами Європейського Союзу, відповідно зростає і частка автомобільних перевезень. Щороку ми проводимо переговори з нашими колегами з Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини та інших країн. За останні два роки ми змогли істотно наростити квоту для українських автомобільних перевізників, але, безумовно, її не вистачає», – сказав Омелян.

Він зазначив, що минулого тижня було завершено переговори з польською стороною про видачу додаткових дозволів на цей рік для українських автоперевізників.

«Такі дозволи отримані, але залишається проблема з їх прозорою видачею та відсутністю корупційного чинника. На це було звернено увагу керівника Державної служби безпеки на транспорті. Більше того, до кінця року ми введемо повністю електронну реєстрацію і звірку з митницею щодо реальної кількості виданих дозволів, їх перетину кордону, щоб виключити корупцію в цьому випадку», – сказав Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua