0 800 307 555
0 800 307 555

ДТЕК і General Electric будуватимуть другу чергу Приморської вітроелектростанції


ДТЕК і General Electric будуватимуть другу чергу Приморської вітроелектростанції

Компанії ДТЕК ВДЕ і General Electric (GE) Renewable Energy уклали угоду про будівництво II черги Приморської вітроелектростанції (ВЕС) потужністю 100 МВт.

Про це повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Читайте також: Британці планують побудувати в Україні унікальну вітро-сонячну електростанцію

“Уклали угоду на другу чергу, на 100 МВт Приморської ВЕС. Українська компанія ДТЕК буде співпрацювати з міжнародною компанією General Electric. Це дуже хороший процес в Україні”, – сказав Савчук.

Як стало відомо, загальні планові інвестиції в II чергу Приморської ВЕС становитимуть близько 150 млн євро. Друга черга Приморської вітроелектростанції буде розташована на березі Азовського моря в Запорізькій області, її будівництво почнеться в IV кварталі 2018 року і завершиться в кінці 2019 р.

Підрозділ наземної вітроенергетики GE поставить для Приморської ВЕС 26 вітроелектроустановок одиничною потужністю 3,8 МВт. Ця модель вітротурбіни є однією з найбільш прогресивних розробок GE, яка демонструє високу ефективність роботи навіть в умовах низької швидкості вітру.

Після завершення будівництва обидві черги Приморської ВЕС загальною потужністю 200 МВт будуть генерувати близько 675 млн КВт-год «зеленої» електроенергії щорічно.

Як повідомлялося, це вже третій проект компанії ДТЕК в секторі наземної вітроенергетики. Після будівництва II черги Приморської ВЕС портфель реалізованих проектів компанії в наземній вітрогенерації досягне 400 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua