0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін продовжить перевірки одержувачів держдопомоги


Мінфін продовжить перевірки одержувачів держдопомоги

Міністерство фінансів України продовжить верифікацію одержувачів державних допомог і після рішення Конституційного суду про визнання неконституційними положень Бюджетного кодексу, що дають Мінфіну право отримувати інформацію, що містить персональні дані.

Як повідомляється на сайті Мінфіну, 11 жовтня Конституційний суд України визнав неконституційними деякі положення Бюджетного кодексу.

Читайте також: Конституційний суд позбавив Мінфін доступу до персональних даних українців

“Поважаючи позицію Конституційного суду і визнаючи верховенство права, Мінфін буде повною мірою виконувати його рішення. Однак це рішення не впливає на процес верифікації, адже в ході цього процесу дані одержувачів державних допомог деперсоніфікуються”, – наголошується в повідомленні.

У Мінфіні пояснили, що інформація надходить з автоматизованих інформаційних систем, реєстрів і баз даних, і при її обробці міністерство жодним чином не втручається в особисте і сімейне життя громадян.

“Верифікація державних виплат спрямована на те, щоб допомогу з державного бюджету отримували саме ті, кому вона потрібна. Бюджетні кошти повинні витрачатися ефективно і прозоро, а допомога надаватися адресно”, – зазначила виконуюча обов’язки міністра фінансів Оксана Маркарова.

Також повідомляється, що Мінфін розробив і подав на розгляд Кабінету міністрів законопроект “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”, який дозволить законодавчо врегулювати цей процес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua