0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон ввів щотижневий моніторинг будівництва нових амбулаторій у регіонах - Зубко


Мінрегіон ввів щотижневий моніторинг будівництва нових амбулаторій у регіонах - Зубко

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердило 512 проектів нового будівництва амбулаторій в регіонах.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

Читайте також: В Україні дозволили розміщувати дитсадки в будинках

“Сьогодні наказами Мінрегіону затверджено 512 проектів нового будівництва амбулаторій у всіх регіонах. Це: амбулаторії монопрактики на 1-2 лікарів без житла (155 об’єктів), амбулаторії монопрактики на 1-2 лікарів з житлом (152 об’єкти), амбулаторії групової практики на 3-4 лікарів (188 об’єктів), ЦПМСД на 5-7 лікарів (17 об’єктів). Регіони рухаються за певним календарним планом і вже розпочато будівництво 27 нових сучасних медичних амбулаторій”, – повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрація України і за результатами селекторної наради з регіонами.

“Ми ввели щотижневий моніторинг з фотофіксацією ходу будівництва. Добре рухаються Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська, Луганська та Рівненська області. За багатьма проектами вже отримано документи про право власності на земельні ділянки, оголошено тендери на будівництво, визначено генпідрядні організації. Водночас, деякі області досі не оформили земельні ділянки для будівництва нових об’єктів і не затвердили проектну документацію для початку реалізації проектів. Часу мало! і регіони повинні рухатися швидше в цих питаннях”, – підкреслив Г.Зубко.

За його словами, ті області, які відстають від графіка, повинні прискорити вирішення питань щодо оформлення документів на земельні ділянки, укладення договорів на проектування, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів на будівництво.

“Також в зоні особливої ​​уваги – питання зовнішніх мереж, і забезпечення широкосмуговим доступом до мережі Інтернет – амбулаторії первинної медицини повинні бути забезпечені всією необхідною інфраструктурою”, – підкреслив чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Опитування
В Контексті Finance.ua