0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Nvidia спільно з Yamaha Motor займеться створенням "розумної" сільгосптехніки


Nvidia спільно з Yamaha Motor займеться створенням "розумної" сільгосптехніки

Провідний розробник графічних процесорів і відеокарт Nvidia в партнерстві з японським виробником Yamaha Motor займеться створенням “розумної” техніки для сільського господарства і інших галузей.

Спільними зусиллями компанії мають намір розробити безпілотні сільгоспмашини, які зможуть виконувати такі завдання, як збір і транспортування овочів і фруктів. Комерційне виробництво такої техніки заплановано на 2020 рік. Також Nvidia і Yamaha Motor збираються створити передові БПЛА для застосування в сільському господарстві.

Читайте також: NVIDIA почне випускати відеокарти для роботи ШІ

Виступаючи перед журналістами, глава Nvidia Дженсен Хуан (Jensen Huang) зазначив, що сільське господарство – неймовірно складна сфера.

“Кожна рослина, фрукт або овоч виглядають по-різному. Людина не в змозі написати програму, яка зможе точно розпізнавати кожен різновид брокколі, листового салату або капусти. Це неможливо”, – заявив топ-менеджер.

На виручку людині прийде глибинне навчання – технологія, за допомогою якої штучний інтелект (ШІ) самонавчається. Саме вона і навчить “розумні” машини, як розпізнавати різні види рослин, овочів, фруктів, а також захворювання і шкідників.

“Ми зможемо навчити штучний інтелект всього цього”, – пообіцяв гендиректор Nvidia.

Інтерес Nvidia до даної сфери можна зрозуміти. За оцінками аналітиків IHS Markit, обсяг ринку ШІ-чіпів, що забезпечують роботу безпілотних автомобілів та іншої автоматизованої техніки, до 2020 року зросте на 30% і досягне 50 млрд доларів. Такі ж темпи зростання очікуються на ринку чіпів для промислового обладнання, оборот в якому через пару років складе 62,3 млрд доларів.

З огляду на великий досвід Nvidia в розробці графічних процесорів, здатних ефективно обробляти великі обсяги даних, компанія володіє необхідними ресурсами для зміцнення позицій у сфері глибинного навчання. Рішення Nvidia вже використовуються в верстатах і інших пристроях. У списку партнерів американського вендора – виробник будівельного обладнання Komatsu і розробник промислових роботів Fanuc.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування