0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні скасували обов'язкове проектування сміттєпроводів у багатоповерхівках


В Україні скасували обов'язкове проектування сміттєпроводів у багатоповерхівках

Нова редакція державних будівельних норм “Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення”, в якій скасовано обов’язкове проектування сміттєпроводів у житлових будинках, набрала чинності.

Зміни до ДБН були оприлюднені в інформаційному бюлетені Мінрегіонбуду №6/2018 20 червня і набирають чинності через 3 місяці після оприлюднення.

Читайте також: Експерти пояснили, чому реконструювати старі будинки неможливо

Змінами передбачено скасування обов’язкового проектування сміттєпроводу, а також проектування порога при вході в житловий будинок.

Крім того, дозволено засклення балконів і лоджій при проектуванні нових будівель і реконструкції існуючих і проектування ліфтів із житлової частини будинків у підземні паркінги, вбудовані в будинки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування