Apple отримала 62% прибутку від усіх продажів мобільних телефонів у світі


Apple отримала 62% прибутку від усіх продажів мобільних телефонів у світі

Компанія Apple продала 43% всіх телефонів за ціною вище $400 в другому кварталі 2018 і заробила більшу частину прибутку від мобільних телефонів.

Apple заробила в 3,6 рази більше, ніж Samsung, і в три рази більше, ніж чотири найбільші китайські бренди разом узяті, повідомляє Apple Insider.

Читайте також: Уряд Трампа звільнив деяку продукцію Apple від мит ​​на ввезення з Китаю – WSJ

62-процентна частка Apple в прибутку, отриманого в другому кварталі, набагато випередила 17% прибутку Samsung, і в три рази перевищила прибуток Huawei, OPPO, Vivo і Xiaomi в Китаї. Прибуток понад 600 інших брендів мобільних телефонів склав менше 1 відсотка.

На другому місці залишається компанія Samsung, при цьому дохід компанії за рік впав на 21%. Аналітики пояснюють це слабкими продажами Galaxy S9 в другому кварталі 2018 року.

“Частка Samsung в сегменті від $600 до $800 знизилася через менший, ніж очікувалося, рівень продажів серії Galaxy S9”, – зазначив аналітик Тарун Патак. При цьому в сегменті вище $800 88% всіх продажів складають iPhone.

На третьому місці Huawei з 8% ринку. При цьому за останній рік китайський бренд істотно наростив прибуток – відразу на 107%. Далі йдуть OPPO (5%) і Vivo (4%). На шостому місці опинилася компанія Xiaomi (3%), яка збільшила дохід відразу на 747%. Зусилля китайських брендів у продажу флагманів вищого класу призвели до того, що їх загальний прибуток досяг $2 млрд.

Аналітики додають, що прибуток у галузі в переважній більшості створювався високоякісними преміальними моделями. І хоча загальний попит на смартфони впав на 1 відсоток у другому кварталі, продажі смартфонів преміум-класу зросли на 7 відсотків по всьому світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua