Саудівська компанія планує інвестувати в "Мрію" $150 мільйонів


Саудівська компанія планує інвестувати в "Мрію" $150 мільйонів

Суверенний фонд Саудівської Аравії планує додатково інвестувати український агрохолдинг “Мрія” до 150 мільйонів доларів за 2 роки.

Про це заявила глава офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів.

“Придбавши активи “Мрії”, Фонд планує додаткові інвестиції в технологічний парк і активи холдингу протягом наступних двох років в сумі до 150 млн доларів”, – сказала вона.

“Ми припускаємо, що наступним кроком стануть інвестиції в транспортну і портову інфраструктуру”, – додала Ковалів.

У зв’язку з цим вона наголосила на важливості прийняття нового закону про концесії, який чекає друге читання в парламенті, який може стати інструментом для залучення цього та інших стратегічних інвесторів в транспортний сектор.

“Потенційно Фонд готовий розглянути проекти в енергетиці та секторі нерухомості”, – повідомила також глава офісу Національної інвестиційної ради.

Нагадаємо, Саудівська SALIC купує український агрохолдинг Мрія – Порошенко

Довідка Finance.ua:

  • Mriya Farming PLC – англійська материнська компанія групи “Мрія”, однієї з найбільших українських агрокомпаній, обробляє 150 тис га в шести областях Західної України: Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській та Рівненській.
  • У своєму активі “Мрія” має 4 сучасних елеваторних комплекси загальною потужністю 380 тис тонн, картоплесховище загальною місткістю 52 тис тонн, насіннєвий і крохмальний заводи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua