Саудівська SALIC купує український агрохолдинг "Мрія" – Порошенко


Саудівська SALIC купує український агрохолдинг "Мрія" – Порошенко

The Saudi Agricultural&Livestock Investment Co. (SALIC), яка спеціалізується на інвестиціях в сільгоспвиробництво, купує український агрохолдинг “Мрія”.

Відповідну угоду анонсував Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Саудівської Аравії в Києві в середу.

“Я хотів би окремо наголосити, що рішення SALIC придбати агрохолдинг “Мрія” є надзвичайно важливою подією і демонструє готовність інвесторів вкладати гроші в Україну, кардинальні зміни в інвестиційному кліматі, а також ставлення інвесторів до нашої держави”, – сказав Президент.

Довідка Finance.ua

  • “Мрія” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований у 1992 році Іваном Гутою. Вирощує пшеницю, соняшник, картоплю, кукурудзу, сою, ріпак, ячмінь, горох, гречку і сорго.
  • У серпні 2014 року “Мрія” повідомила про прострочену виплату близько $9 млн процентного доходу і близько $120 млн у рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями. Сукупна заборгованість перед усіма фінансовими кредиторами з урахуванням гарантій, наданих пов’язаним з сім’єю Гут компаніям, на момент оголошення дефолту агрохолдингу становила близько $1,3 млрд.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування