В Україні хочуть повернути екологічні перевірки підприємств


В Україні хочуть повернути екологічні перевірки підприємств

Міністерство екології та природних ресурсів виступає за перегляд мораторію, який забороняє проводити перевірки бізнесу в частині дотримання природоохоронного законодавства.

Про це сказав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомили в прес-службі уряду.

Читайте також: Мінекології опублікувало рейтинг підприємств-забруднювачів

Протягом кількох останніх років в Україні діє мораторій на перевірки бізнесу, покликаний знизити адміністративний тиск на підприємців.

“Я виступаю за те, щоб відновити право здійснювати перевірки, які стосуються навколишнього середовища. Зараз ми не маємо можливості їх здійснювати належним чином”, – зазначив міністр.

На сьогоднішній день для того, щоб Державна екологічна інспекція перевірила будь-яке підприємство, потрібно отримати звернення від громадян, звернутися в Державну регуляторну службу. У свою чергу ДРС повідомляє підприємство про проведення такої перевірки.

“Ця процедура триває кілька тижнів. Якщо забруднювачу повідомити через два тижні, що до нього прийдуть на територію і будуть перевіряти, то він встигне підготуватися і буде вживати певних заходів”, – пояснив Семерак.

За його словами, такий стан справ не дозволяє державі здійснювати екологічний нагляд і контролювати екологічну ситуацію на місцях.

Він запевнив, що Мінприроди надалі наполягатиме на відновленні контролюючих функцій Державної екологічної інспекції та розробило відповідну постанову, спрямовану на ослаблення чинного мораторію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінекології
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua