Тарифи на воду в деяких регіонах зростуть більш ніж на 12% (таблиця)


Тарифи на воду в деяких регіонах зростуть більш ніж на 12% (таблиця)

Сьогодні НКРЕКП змінила тарифи на водопостачання і водовідведення для низки водоканалів по всій країні. В середньому тарифи зростуть більш ніж 12% (без ПДВ).

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні регулятора 4 вересня.

Читайте також: Гаряча вода у Києві: коли включать і що для цього потрібно

Зокрема, Комісія прийняла постанову “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141” щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

Документ пропонує встановити:

  • тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення ліцензіатам НКРЕКУП, які реалізують воду іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства (тобто оптові тарифи) за 1 куб. м:

  • тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх інших споживачів, таким ліцензіатам, за 1 куб. м (без ПДВ):

Середнє зростання тарифів зазначених підприємств планується на рівні 12,2% з централізованого водопостачання та 12,5% по водовідведенню.

Також Комісія прийняла постанову “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 № 2868” щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Документом пропонується встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) таким ліцензіатам НКРЕКП за 1 куб. м (без ПДВ):

Середнє зростання тарифів зазначених підприємств планується на рівні 12,6% з централізованого постачання холодної води і 12,7% по водовідведенню.

Постанови наберуть чинності в день, наступний за днем ​​їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті “Урядовий кур’єр”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua