Qualcomm обіцяє автомобілі з підтримкою 5G в 2021 році


Qualcomm обіцяє автомобілі з підтримкою 5G в 2021 році

Компанія Qualcomm в ході оголошення результатів за третій квартал поточного фінансового року (був закритий 24 червня) визначила терміни появи комерційних автомобілів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G).

IT-галузь зараз стоїть на порозі епохи 5G. Перші комерційні мережі п’ятого покоління повинні запрацювати найближчим часом, забезпечивши різке зростання швидкостей передачі даних і низку абсолютно нових можливостей.

Читайте також: T-Mobile і Nokia уклали угоду на $3,5 млрд для запуску 5G-мереж в США

Qualcomm зазначає, що для автомобільного сектору велике значення має радикальне зниження затримки: ця величина виявиться на рівні всього в 1 мс. Для порівняння: в звичайних мережах 4G даний показник становить близько 20 мс.

Таким чином, підключені і самокеровані транспортні засоби зможуть в режимі реального часу обмінюватися даними один з одним і дорожньою інфраструктурою. В результаті, буде створено фундамент для розгортання транспортних систем нового покоління.

Компанія Qualcomm заявляє, що комерційні автомобілі з підтримкою 5G повинні з’явитися в 2021 році. В їх масовому виведенні на ринок допоможе інша особливість мереж п’ятого покоління: технологія дозволяє обслуговувати набагато більшу кількість пристроїв на одиницю площі, ніж нинішні мобільні мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування