Китайські банки планують інвестувати в залізничну інфраструктуру в Україні


Китайські банки планують інвестувати в залізничну інфраструктуру в Україні

В “Укрзалізниці” повідомили про проведену зустрічі з представниками китайських залізничних компаній, в ході якої обговорювалося підвищення якості використання залізничної інфраструктури, розвиток швидкісного руху і оновлення парку.

За словами в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євгена Кравцова, питання будівництва швидкісної залізничної лінії обговорювалося на рівні міністерства. Будівництво такого об’єкта є національним проектом, який має величезний потенціал.

Читайте також: Китайська компанія зацікавлена ​​в спільному виробництві електробусів у Чернігові

Однак власних коштів “Укрзалізниці” для реалізації даного проекту недостатньо. В такому випадку є варіант з’єднання євроколією декількох точок, а саме Ковель, Львів, Мукачево. Цей проект досить реалістичний, щоб втілити його в найближчі роки.

Представники китайських залізничних компаній, в свою чергу, мають намір знайти вдалу економічну модель для просування швидкісного руху в Україні.

Зі свого боку банки China Eximbank і Industrial and Commercial Bank of China запевнили, що охоче інвестуватимуть у розвиток залізничної інфраструктури, підвищення якості її використання і швидкості руху.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування