Мінрегіон створить базу даних про оснащеність будинків лічильниками — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон створить базу даних про оснащеність будинків лічильниками

Казна та Політика
118
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України створить публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками тепла і води, повідомила прес-служба відомства.
Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на засіданні в четвер.
“Якщо у органів місцевої влади раніше не було чітких зобов’язань подавати інформацію про кількість встановлених в регіонах будинкових вузлів комерційного обліку, то тепер ми встановлюємо такі зобов’язання, вводимо моніторинг. Він буде публічним, кожен зможе перевірити інформацію, яка щомісяця оприлюднюється на сайті Держенергоефективності”, – зазначив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.
За його словами, в разі виявлених порушень щодо термінів встановлення лічильників, їх заміни або невідповідності технічним регламентам Держенергоефективності зобов’язане передати цю інформацію Держпродспоживслужбі для подальшого притягнення порушників до адміністративної відповідальності.
“Тобто, з’являється інструмент контролю виконання монополістами закону “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, – пояснив Г.Зубко.
Згідно з порядком здійснення моніторингу, держадміністрації зобов’язані щомісяця до 10 числа надавати Держенергоефективності інформацію про стан оснащеності будівель вузлами комерційного обліку, а Держенергоефективності – публікувати узагальнену інформацію до 20 числа.
Зі свого боку Держпродспоживслужба зобов’язана розглянути дані і проінформувати Держенергоефективності про винесені постанови про адміністративні порушення.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас