Мінрегіон створить базу даних про оснащеність будинків лічильниками


Мінрегіон створить базу даних про оснащеність будинків лічильниками

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України створить публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками тепла і води, повідомила прес-служба відомства.

Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на засіданні в четвер.

Читайте також: Гройсман розповів, як зробити низькі ціни на газ в Україні

“Якщо у органів місцевої влади раніше не було чітких зобов’язань подавати інформацію про кількість встановлених в регіонах будинкових вузлів комерційного обліку, то тепер ми встановлюємо такі зобов’язання, вводимо моніторинг. Він буде публічним, кожен зможе перевірити інформацію, яка щомісяця оприлюднюється на сайті Держенергоефективності”, – зазначив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

За його словами, в разі виявлених порушень щодо термінів встановлення лічильників, їх заміни або невідповідності технічним регламентам Держенергоефективності зобов’язане передати цю інформацію Держпродспоживслужбі для подальшого притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

“Тобто, з’являється інструмент контролю виконання монополістами закону “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, – пояснив Г.Зубко.

Згідно з порядком здійснення моніторингу, держадміністрації зобов’язані щомісяця до 10 числа надавати Держенергоефективності інформацію про стан оснащеності будівель вузлами комерційного обліку, а Держенергоефективності – публікувати узагальнену інформацію до 20 числа.

Зі свого боку Держпродспоживслужба зобов’язана розглянути дані і проінформувати Держенергоефективності про винесені постанови про адміністративні порушення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua