Угорщина передала Закарпаттю в якості гуманітарної допомоги партію рідкого хлору — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Угорщина передала Закарпаттю в якості гуманітарної допомоги партію рідкого хлору

Казна та Політика
344
Угорщина передала Закарпатській області в якості гуманітарної допомоги партію рідкого хлору для знезараження питної води, повідомила прес-служба глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.
“Уряд Угорщини передав Закарпатській області партію рідкого хлору для знезараження питної води, яка централізовано подається населенню. У вівторок (24 липня) вантажівка з хлором прибула з Угорщини через Міжнародний пункт пропуску “Тиса” на українсько-угорському кордоні. З угорського боку вантаж супроводжував генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, з української сторони партію хлору в присутності засобів масової інформації прийняв голова облдержадміністрації Геннадій Москаль”, – сказано в повідомленні на сайті глави Закарпатській ОДА у вівторок.
За словами Г.Москаля, після виникнення в Україні критичної ситуації з поставками хлору вітчизняного виробництва в Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді було направлено офіційне звернення з проханням про допомогу.
При цьому він підкреслив, що проблема з хлором в Україні має штучну, а не об’єктивну підставу, в результаті чого можуть постраждати прості люди. “Тому Закарпаттю дуже пощастило, що воно має такого сусіда. Від імені жителів області щиро дякую Угорщині, яка завжди приходить на виручку у тяжкі часи…” – сказано в повідомленні.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас