566
Україна відновить випуск облігацій в євро і планує випускати облігації в юані
— Фондовий ринок
Україна планує збільшити обсяг запозичень, зокрема, відновити випуск облігацій зовнішньої державної позики в євро.
Про це заявила виконувач обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова.
За її словами, Україна буде позичати в доларах, а також збільшувати випуск облігацій в своїй національній валюті.
“Минув деякий час відтоді, як ми випустили (облігації, – ред.) в євро … але ми можемо досліджувати і інші ринки”, – заявила вона.
Виконувач обов’язків міністра фінансів також не відкидає, що Україна може вперше здійснити випуск облігацій в китайському юані. Випуск облігацій в євро може відбутися вже цього року, однак варто враховувати ринкові умови.
Серед іншого було відзначено, що план України щодо обслуговування боргів буде оприлюднений у майбутній середньостроковій стратегії управління державним боргом.
Виконувач обов’язків глави Мінфіну також розповіла, що Україна веде “дуже конструктивні переговори” з Міжнародним валютним фондом щодо нових цін на газ для населення.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
Apple показала новий MagSafe-акумулятор, який продовжує життя iPhone Air
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
68% компаній продовжують інвестувати в українські надра, попри війну — дослідження
АМКУ дозволив UPG взяти в оренду іще 75 автозаправок групи Приват
Apple виплатить $95 млн у справі про прослуховування Siri