0 800 307 555
0 800 307 555

СБУ перевіряє "Дніпроазот": хто призвів до дефіциту хлору


СБУ перевіряє "Дніпроазот": хто призвів до дефіциту хлору

Служба безпеки України розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ “Дніпроазот”, які призвели до створення дефіциту рідкого хлору – основного реагенту для безперебійного забезпечення населення питною водою.

Як повідомляє прес-центр СБУ в п’ятницю на сторінці в соцмережі “Фейсбук”, дефіцит рідкого хлору створив передумови до порушення нормального функціонування об’єктів життєзабезпечення населення і небезпеку для здоров’я людей.

Читайте також: В Україну почав надходити імпортований хлор

“З 15 червня 2018 адміністрацією ПАТ “Дніпроазот” в порушення договірних зобов’язань і без попереднього повідомлення припинені виробництво і відвантаження рідкого хлору водопостачальним підприємствам України, що унеможливлює знезараження питної води і створює загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій”, – сказано в повідомленні.

Водночас СБУ перевіряє обґрунтованість збільшення в кілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача.

За результатами перевірки слідчими СБУ буде прийнято рішення про кваліфікацію за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:СБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua