Визначили регіон з найвищим рівнем зайнятості населення


Визначили регіон з найвищим рівнем зайнятості населення

У Києві спостерігається найвищий рівень зайнятості населення віком від 15 до 70 років серед регіонів країни – 61,3% (по Україні – 55,9%).

Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

Читайте також: Зарплати українців за рік зросли на чверть – Держстат

«Ситуація на ринку праці країни певною мірою стабілізувалась. Порівняно з відповідним періодом минулого року, рівень безробіття у І кварталі поточного року скоротився на 0,4%», – повідомили у центрі зайнятості.

Так, рівень безробіття в столиці становить 7,2% економічно активного населення, і місто Київ, після Харківської та Київської областей, має найнижчий показник у державі. Як наслідок, спостерігається тенденція до щорічного зменшення кількості шукачів роботи, які звертаються до столичної служби зайнятості.

За останніми даними органів Державної служби статистики України, у Києві налічується 104 тис. безробітних (відповідно до методики Міжнародної організації праці).

Середньооблікова кількість штатних працівників у травні цьогоріч становила 1 мільйон 153 тисячі осіб та, у порівнянні з травнем 2017 року, збільшилась майже на 50 тисяч осіб.

Також упродовж січня-червня роботодавці поінформували міську службу зайнятості про заплановане масове вивільнення понад 5 тисяч працівників, що у 2,4 раза менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Упродовж першого півріччя цього року послуги служби зайнятості отримували 19 тисяч безробітних. Наразі столичній службі зайнятості вдалось забезпечити роботою 9,5 тисяч громадян, які звернулися по допомогу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування