Визначили регіон з найвищим рівнем зайнятості населення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Визначили регіон з найвищим рівнем зайнятості населення

Особисті фінанси
980
У Києві спостерігається найвищий рівень зайнятості населення віком від 15 до 70 років серед регіонів країни – 61,3% (по Україні – 55,9%).
Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.
«Ситуація на ринку праці країни певною мірою стабілізувалась. Порівняно з відповідним періодом минулого року, рівень безробіття у І кварталі поточного року скоротився на 0,4%», – повідомили у центрі зайнятості.
Так, рівень безробіття в столиці становить 7,2% економічно активного населення, і місто Київ, після Харківської та Київської областей, має найнижчий показник у державі. Як наслідок, спостерігається тенденція до щорічного зменшення кількості шукачів роботи, які звертаються до столичної служби зайнятості.
За останніми даними органів Державної служби статистики України, у Києві налічується 104 тис. безробітних (відповідно до методики Міжнародної організації праці).
Середньооблікова кількість штатних працівників у травні цьогоріч становила 1 мільйон 153 тисячі осіб та, у порівнянні з травнем 2017 року, збільшилась майже на 50 тисяч осіб.
Також упродовж січня-червня роботодавці поінформували міську службу зайнятості про заплановане масове вивільнення понад 5 тисяч працівників, що у 2,4 раза менше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Упродовж першого півріччя цього року послуги служби зайнятості отримували 19 тисяч безробітних. Наразі столичній службі зайнятості вдалось забезпечити роботою 9,5 тисяч громадян, які звернулися по допомогу.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас